Pivo StaropramenNabídka piv v restauraci U Tonka stojí především na pivě značky Staropramen. U piva vyráběného v pivovaru Staropramen nás zaujala jeho skvělá chuť, tradice českého pivovaru a široká nabídka pivních produktů.

O pivovaru Staropramen

Založení pivovaru Staropramen je datováno roku 1869. V prvním roce existence dosáhl objem produkce cca 10 000 ha piva. Významanými kroky v prvních letech výroby bylo otevření restaurace Na Verandách roku 1871 a návštěva císaře Františka Josefa I. v roce 1880. Období počátečního rozvoje pivovaru bylo provázeno neustálým zaváděním nových pokrokových technologií. V roce 1884 se v pivovaru začalo vařit polotmavé pivo Granát. V meziválečném období pivovar Staropramen zažíval zlatý věk, kdy se díky modernizacím zařadil mezi tři nejlepší evropské pivovary. Úspěšné období však zakončila krize ve třicátých letech.Pivovar Staropramen je významným dodavetelem piv nejen pro tuzemský trh. V roce 1998 začal vytvářet síť vlastních značkových restaurací Staropramen Potrefená husa. Pivovar je znám svými inovacemi v nabídce nápojů. Současné výrobní portfolio zahrnuje jak piva tradiční, specifická, tak nápoje na bázi piva s příchutí ovoce a některé nové produkty pivovaru z nedávné doby, jako například pivní limonády nebo nefiltrované, ale pasterizované pivo, do kterého pivovar přidává jablečnou dřeň.

U Tonka točíme pivo Staropramen !

Pivo Staropramen si můžete přijít vychutnat ve Vizovicích do restaurace U Tonka. Nabízíme Staropramen točený 12° nefiltrovanou, 10° světlou a 11° polotmavou. Láhvový Bernard sváteční, černý, nealko klasický a nebo nealko ovocný. Celou nabídku piv a nápojů naleznete na stránce nápoje.

Denní menu platné 1.4.


objednávky, rezervace
Tel: 577 452 044
otevírací doba
Po-Čt: 11 - 22 hod
Pá: 11 - 00 hod
So: 11 - 00 hod
Ne: 11 - 21 hod
wifi internet
free wifi spot
čisté prostředí
nekuřácká restaurace
Restaurace U Tonka :zavřít