Restaurace ve Vizovicích

Restaurace U TonkaRestaurace U Tonka v centru Vizovic nabízí stylové posezení pro 70 hostů ve vnitřních prostorách a dalších 80 míst v zastřešené zahradní restauraci. V nabídce je dále nekuřácký salonek pro 20 osob.
V prostorách restaurace U Tonka se můžete pokochat naší sbírkou starých kamen, starožitností, obrázků, nádobí a nástrojů.

Nabízíme teplá jídla z domácí kuchyně, krajové speciality, polední menu, víkendové menu, jídla na grilu a také výbornou slivovici. Více informací naleznete na webových stránkách restaurace U Tonka.

Cukrárna ve VizovicíchCukrárna ve Vizovicích se nachází v objektu restaurace U Tonka se samostatným vchodem. Cukrárna ve Vizovicích nabízí točenou zmrzlinu, zákusky, dorty, kávu, chlebíčky a jiné sladkosti. Vnitřní kapacita je 20 osob a letní zahrádka před cukrárnou pojme 40 osob. Přijímáme telefonické objednávky.


Restaurace a pizzeria U sochyRestaurace a pizzeria U sochy je nově zrekonstruovaná nekuřácká restaurace v centru Vizovic. Pro naše hosty máme připraveno 55 míst ve stylovém prostředí zaměřeném na historii města Vizovice. K dispozici je wifi připojení k internetu a pro teplejší období venkovní posezení na zahrádce.

V restauraci U sochy vám nabízíme výbornou pizzu, specility, malé drobnosti a chuťovky. Z nápojů si můžete vybrat z nabídky rodinného pivovaru Bernard, kávu Dallmayr a mnoha dalších.

Denní menu platné 17.9.
Polévka - slepičí s kapáním 18 Kč
1. Gril.kuřecí prsíčko Supreme s restovanou zeleninou, bramborová kaše 118 Kč
2. Těstoviny s kuřecím masem, špenátem, smetanou a sýrem, zelenina 112 Kč
3. Bretaňské fazole,pečená klobása nebo sázené vejce,okurek,cibulka a chleb 108 Kč


objednávky, rezervace
Tel: 577 452 044
otevírací doba
Po-Čt: 11 - 22 hod
Pá: 11 - 00 hod
So: 11 - 00 hod
Ne: 11 - 21 hod
wifi internet
free wifi spot
čisté prostředí
nekuřácká restaurace
Restaurace U Tonka :zavřít